קניה בטוחה
טל סוכר - התקנת דשא סינטטי

טל סוכר - התקנת דשא סינטטי

מרכז ושרון

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

בריכות נוי

בריכת מים בגן - פנינת טבע של ממש
בריכת מים בגינה יכולה להפוך כל גינה קטנה כגדולה, ציבורית או פרטית לפנינת טבע קסומה. בריכת מים בגן אירועים תהפוך את הגן לקסום יותר, יפה יותר, מהודר וקלאסי. בריכת מים בגן שבליבו שוכנת מסעדה תתרום לאווירה ייחודית של המקום; בריכת מים בגינה של בית מלון, של מוסד ציבורי ואפילו של בית תהפוך את הגינה לגינת חלומות של ממש .


בריכה עם נוי
בריכת מים בגן יכולה להכיל צמחיה, דגים. גופי תאורה ואביזרים למיניהם. את כל אלה ניתן למצוא באתר הענק הירוק. בריכת מים המכונה גם בריכת נוי יכולה להיות בכל גודל וישנן גינות בהן אף יותר מבריכה אחת. בריכת נוי יכולה להיבנות מבטון, מפלסטיק או מ - PVC.
כדי לבנות בריכת מים יפה ובטיחותית שתשרוד לאורך זמן ולא תפגע בצמחיה שמסביב, יש לעצב את הבריכה בקפידה ויש לטפחה ולתחזקה כדי למנוע זיהומים, ריחות רעים, פגיעה בצמחיה ובדגים, משיכת מזיקים כגון יתושים, ריח רע ובלאי מהיר של הבריכה. אנשי מקצוע מומחים בתחום אשר ניתן לאתרם באמצעות אתר הענק הירוק יוכלו לסייע לכם לבנות בריכת נוי שתהפוך את הגינה שלכם לגינת פלאים. גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם ולרכוש את כל הנחוץ לשם כך באתר הענק הירוק.

עשה זאת בעצמך
בין אם תעשו זאת בעצמכם ובין אם תעזרו באיש מקצוע עליכם לבחור מיקום אידיאלי לבריכה, הן מבחינת אסתטיקה והן מבחינת בטיחות וצורכי ניקוז וניקיון. כדי שהגינה תהיה מדהימה ותתרום לאווירה של הגן תוכלו לרכוש באתר הענק הירוק שלל אביזרים אשר ללא כל ספק יסייעו לכם לבנות, לקשט, לטפח ולתחזק את בריכת המים שלכם. בין האביזרים ניתן למצוא פרחי מים, מזרקות, פילטרים ומסננים, דגים מסוגים שונים, צמחיה רבה ומגוונת, סלעים ואבנים, צינורות, אמצעים לניקוי, מערכות טיהור, שואב רפש, משאבות, אביזרים המפיקים צלילים ומחדדים את האווירה שיוצרת התאורה והמים, תאורה לבריכה, רשתות ניקוי, קוטל אצות, קוטל מזיקים, עציצי רשת, רשתות ניקוי, מזון לדגים ועוד.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה