קניה בטוחה
רוני אברהם - יועץ אביזרי אילוף

רוני אברהם - יועץ אביזרי אילוף

כל הארץ

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

גינה אורגנית

גינה אורגנית
בתקופה הנוכחית אנו עדים למהפכת הבריאות גם בחקלאות. אם בעבר היה נהוג להשתמש בחומרי הדברה מזיקים לצמחים ולירקות, הרי היום נהוג להתשמש בחומרים שאינם כוללים חומרים כימיים. גינה אורגנית הינה גינה בה לא נעשה שימוש ברעלים ומתקיים בה איזון בין הצמחים ושאר המערכות השונות בטבע. היום את כל הדרוש ניתן להשיג בקרבת הבית – כולל ירקות.

מהי גינה אורגנית?
גינה אורגנית היא גינה חיה ונושמת תוך התייחסות שונה לאדמה. ההתייחסות לאדמה הינה כאל כמערכת סימביוטית אחת. היום בתקופה בה כולנו מודעים לחשיבות של שמירה על הבריאות, גם ענף החקלאות הצטרף למה שהיה נחשב בעבר לטרנד, והיום נחשב כבר לדרך חיים. בתקופה האחרונה אי אפשר לפתוח עיתון מבלי להיתקל ביתרונות החיים הבריאים. יותר ויותר אנשים בעלי גינות הבינו כי המהפכה הבריאותית צריכה להגיע גם לגינה הפרטית שלהם ולכן החלו בהקמת גינה אורגנית- גינה המטופלת ללא חומרי הדברה וריסוס, אלא גינה המחזירה את הכבוד לטבע.   

מהם זרעים אורגניים?
בשונה מזרעים הנאספים מצמחים שטופלו עם חומרי הדברה, זרעים אורגניים נאספים מצמחיים אורגניים מגדולים שאינם מטופלים עם חומרים המזיקים לטבע. היום ישנן חברות שונות המספקות זרעים מסוג זה הנשתלים בגינה אורגנית. בדיוק כפי שתינוק לא צריך לקבל מים יתר על המידה, כי המערכות שלו בגוף אינן מסוגלת לעכל זאת, כך גם חשוב להקפיד ולא להשקות את הזרעים יתר על המידה. השקייה שאינה במידה עשויה להטביע את הצמחים ואף לגרום למותם. יחד עם זאת, חשוב מאד לא להשקות מעט מדי, כדי שלא יווצר מצב של מחסור במינרלים.

לא חלום – אלא מציאות
אם תמיד חלמתם לצאת החוצה לגינה לקטוף ירקות ולהכין סלט- עכשיו זה אפשרי! היום כאשר עניין הבריאות על סדר היום, כולנו מבינים את החשיבות של שמירה על הבריאות כערך עליון.
הקמת גינה אורגנית הכוללת ירקות אורגניים מסייעת לשמירה על הבריאות. היום ניתן למצוא מגוון רחב של ירקות או צמחים שונים היכולים להעשיר את הארוחות. בשונה מירקות רגילים, ירקות מסוג זה מגדולים ללא ריסוס ושימוש בחומרים כימיים, מה שמאפשר לכם ליהנות מכל הטעמים ללא חשש מרעלים. ירקות אורגניים מאפשרים להכיר עולם שלם שלא ידעתם עליו קודם לכן. אם האדמה תהיה אורגנית וללא חומרים המזיקים לסביבה, הדבר יוביל לעושר של יבול ויתרום לטעמים נפלאים המשנים את כל ההתייחסות לחומרים המגיעים מהטבע.

פרידמן עוז - הענק הירוק

 

בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה