קניה בטוחה
רונן שריקי- השכרת ציוד גן לאירועים

רונן שריקי- השכרת ציוד גן לאירועים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

גינה על הקיר

גינה על הקיר - גינה אנכית בין ארץ לשמיים
טרנד חדש שהולך ומתפשט הוא גינה על הקיר. הכוונה היא לקירות שאליהם מוצמדת צמחייה והם גם מכונים "קירות ירוקים". רבים טועים לחשוב שמדובר במטפסים הקלאסיים שמאתרים את הקירות החיצוניים של ביתנו כבר עשרות שנים. אך לא רק במטפסים מדובר - אלא בגינה של ממש. גינה על הקיר שבמקום לצמוח על האדמה צומחת באויר ונשענת אל הקיר. הגינה האנכית הזו יכולה, כמו כל גינה, להכיל שפע של צמחים מסוגים שונים.


מעשה אמנות
מעצבים רבים רואים בגינה על הקיר מעשה אמנות שניתן ליצור באמצעותו מראות מרהיבים. עוד ועוד בניינים ברחבי העולם הופכים להיות מעוטרים בצמחיה, מעשה ידיהם של מעצבים בעלי שם. גם אתה, כאדם פרטי, יכול להקים קירות ירוקים בביתך- הן קירות פנימיים והן קירות חיצוניים. אם אתה בעל עסק, בעל גן אירועים, מסעדה או בית מלון- תוכל לתרום למראה של המבנה שלך ולהפכו מיוחד ביותר.
לשם כך הינך זקוק לידע, לאביזרים ולייעוץ של איש מקצוע. את כל זה תוכל למצוא באתר הענק הירוק. הענק הירוק ממליץ על מומחים בעלי שם, אמינים ומיומנים ומציע למכירה שלל אביזרים שיאפשרו שגשוג של צמחיה על הקיר. באתר הענק הירוק תוכל לבחור מבין מאות זנים את זני הצמחיה היפים ביותר בעיניך; ובעזרת העצות, החומרים ואנשי המקצוע המוזכרים בו תוכל  לקשט שטיחים חיים את קירות המקום שאתה כה רוצה לטפח.

איך זה קורה?
הקמת גינה על הקיר כוללת הצמדה של מסגרת העשויה מחומר מסויים, המאפשר שגשוג והיצמדות של צמחים, אל הקיר. אל המסגרת המוצמדת לקיר מצמידים צמחייה. במקביל מותקנות בצמוד למסגרת מערכות שיאפשרו דישון והשקייה. הצמחים מטופלים ומושקים, מלבלבים ופורחים ביון ארץ לשמיים מבלי לבוא במגע עם האדמה. המראה של גינה על הקיר הוא מראה יפייפה ועוצר נשימה והופך שכיח יותר ויותר ברחבי העולם.

טבע בלב העיר
גינה על הקיר מעניקה מראה ייחודי ומלבב ומהווה פנינת טבע יפה בלב האורבני עטור המבנים. גינה על הקיר היא, למעשה גינה אנכית שטיפוחה חוסך זמן, מקום ומים. בעיר, בה, לרוב יש מחסור בשטחים נרחבים ויש קושי לטפח גינה רחבת ידיים, הגינה האנכית מהווה פתרון ייחודי וגם יפה. קיר ירוק הוא, למעשה, קיר צמחיה שיכול להתחרות ביופיו בגנים התלויים המוכרים לנו. מדובר בגן תלוי אמיתי, משגשג ופורח שעיצובו וטיפוחו לגמרי בהישג יד.בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה