קניה בטוחה
רחל יניב - אילוף כלבים

רחל יניב - אילוף כלבים

ראשון לציון

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

גינת תבלינים

המדריך השלם לטיפוח גינת תבלינים
היום כל אחד רוצה גינת תבלינים. הריח, הטעם, המראה וגם הטרנד עושים לנו את זה. כמובן שאם יש לכם גנן קבוע הוא יוכל לעצב עבורכם גינת תבלינים פורייה ומוצלחת. אבל הי, כל הקטע זה לטפח גינת תבלינים משלך, בעצמך, במו ידיך. טיפוח גינת תבלינים זה דווקא עסק פשוט, זול וקליל. כל שצריך הוא כמה אביזרים איכותיים שניתן לרכוש בקלות באתר הענק הירוק, לבחור מיקום- בתוך הבית, בחצר, או במרפסת, ולצאת לדרך.


גינת תבלינים בחצר
אם יש לכם חצר תוכלו להקצות שטח מסויים לגינת התבלינים. מאחר שרצוי לגדל תבלינים בנפרד מצמחיה אחרת יש להגדיר ולבודד את שטח גינת התבלינים וניתן לעצבה כערוגה בכל גודל רצוי. חשוב שיהיו דרכי גישה לכל התבלינים ושניתן יהיה לתולשם לשימוש בקלות רבה.

גינת תבלינים בבית
מי שחי בעיר ואין לו ולו פיסת אדמה קטנטנה לנחמה יוכל ליצור גינת תבלינים פרטית בבית. את גינת התבלינים הביתית ממקמים במיכלים ראויים ומתאימים- עציצים, אדניות, כדים וכדומה. באתר הענק הירוק תוכלו למצוא שלל מיכלים המתאימים לגידול תבלינים. מוצרים איכותיים שמאפייניהם מותאמים במיוחד כדי לאפשר לבלוב של תבלינים. את המיכלים תציבו על אדן החלון.

גינת תבלינים במרפסת
מי שיש לו מרפסת יוכל לרכוש חומרים ומיכלים מאתר הענק הירוק ובמקום שיוקצה לכך יוכל להעמיד גינת תבילינים במרפסת. למרפסת מתאימים בעיקר עציצים נתלים, כדים צרים ואדניות.

כללים לגידול תבלינים
צמחי תבלין נחשבים לצמחים שקל לגדל, הם סתגלניים ודרישותיהם מועטות והם מלבלבים בתנאים הנוחים והנכונים בכל ימות השנה. לשם הצלחה של הגינה, בין אם היא ממוקמת בחצר, בבית או על אדן החלון יש להקפיד על מספר כללים:
חשיפה לשמש: רוב התבלינים זקוקים לשמש מלאה רוב שעות היום. חלקם זקוקים לשמש חלקית. יש לקרוא על האריזות של זרעי התבלין מהו אופי הצמח ומהם צרכיו; ולמקם באותה ערוגה או באותו מיכל צמחי תבלין בעלי אפיון דומה. את הצמחים יש לשתול או למקם באיזור שטוף שמש ומוצל לסירוגין, בהתאם לדרישות, ובד בבד להבטיח הגנה מקור ומרוחות. כך, למשל, בחצר יש למקם את גינת התבלינים ליד קיר, חומה וכדומה, ובבית מיקום האדניות על אדן החלון ופתיחת החלון וסיבוב האדנית מדי פעם יסייעו רבות לשגשוג מיטבי של התבלינים.

חומרי גלם איכותיים
צמחי תבלין עשירים, ריחניים ושרדניים הם כאלה המופקים מזרעי איכותיים וממוקמים במיכלים אופטימליים. באתר הענק הירוק יש את כל אלה ועוד, כל מה שיסייע לטיפוח גינת תבלינים עתירת ארומה.
לחות באדמה: רוב צמחי התבלין זקוקים למים ויש לוודא שהאדמה בה הם צומחים תהיה לחה רוב הזמן.
עניין של יופי: גינות תבלינים יכולות להיות פיסות טבע יפייפיות ולכן בעת שתילת התבלינים יש לחשוב על המראה שיתקבל ולעצב הגינה באופן שיבליט את יופיה.בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה