קניה בטוחה
ציון כראדי - הדברות

ציון כראדי - הדברות

מרכז ודרום

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

דשא סינטטי

דשא סינטטי
דשא סינטטי נועד כיום על מנת לתת מענה לכל אדם פרטי או בעל עסק אשר מעוניין לעטר את גינתו הפרטית או את הגינה העסקית במדשאה ירוקה ומנקרת עיניים. זה הוא פתרון פשוט, נוח וחסכוני ביותר ללא כל ספק להשגת מראה מטופח ועשיר במיוחד של אותה גינה. בנוסף להיות חסכוני ונוח לתחזוקה, דשא סינטטי הוא גם ידידותי מאד לסביבה, מאחר ותחזוקתו לא מצריכה בעצם כל שימוש במים או בכלי גינון חשמליים – כך שאנו צורכים פחות אנרגיה ומנצלים פחות משאבים לצורך העניין, וזה אלמנט מאד משמעותי, שיש לקחת בחשבון כמובן .

יתרונות
כל אחד מאתנו רוצה כי חצר הבית שלו תהיה תמיד ירוקה, או שהגינה אשר מקיפה את בית העסק שלו תיראה עשירה ומטופחת ביותר. אבל כולנו גם מכירים את המשפט : " הדשא של השכן תמיד ירוק יותר ". עם דשא סינטטי הדבר משתנה כמובן. הדשא שלנו יהיה ירוק תמיד, למרות שאנחנו לא טורחים להשקות אותו בכלל, לא משקיעים זמן בכיסוחו וגם לא תלויים במזג האוויר. דשא סינטטי תמיד נראה רענן, צבעו תמיד ירוק וחי ועם זאת – הוא לא מצריך מאתנו זמן או אנרגיה .

תמיד מסודר, תמיד מטופח
אין דבר יפה יותר מדשא מסודר ומטופח, כזה שאפשר לקיים עליו פיקניק תחת השמש הנעימה, לשחק עם הילדים או פשוט ליהנות מצבעו הירוק המרהיב. תחזוקת הדשא עשויה לעיתים להיות עסק לא פשוט ואף לא זול, שכן דשא חי מצריך השקיה וטיפוח. בנוסף, דשא סינטטי שומר על מראה רענן ונקי ללא תלות בעונה או במזג האוויר. כך ששימוש בדשא סינטטי הוא גם חסכוני, גם ידידותי לסביבה בשל החיסכון במים וגם נעים ויפה למראה בכל עת !

אתר הענק הירוק
כדי ליהנות מדשא איכותי ויפה, פנו אל בעלי המקצוע הממתינים לכם באתר הענק הירוק, המתמחה בכל הקשור לחצר ולגינה. חברות ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בארץ יסייעו לכם בהבאת הירוק המרהיב והחסכוני הזה אליכם לחצר הפרטית או לבית העסק, בקלות.בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה