קניה בטוחה
אלעד גולן- פרגולות ודקים

אלעד גולן- פרגולות ודקים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

חיפוי קרקע

חיפוי קרקע
אין ספק, כי גינה היא דבר נהדר. כל אחד אוהב לשבת בסוף היום או בשעות הפנאי בגינה, להנות מהירק וציוץ הציפורים. אך תחזוקת גינה איננה דבר פשוט במיוחד ולעיתים קרובות, מלווה בלא מעט כאב ראש. בכל גינה יש חלקים חשופים יותר מן האחרים, כאלו שלא כיסינו אותם בצמחים שונים או גידולים. חלקים אלה מיועדים לפורעוניות שונות כמו בוץ, חרקים ומזיקים, הצטברות לכלוך ועוד. פתרון נוח וקל לשימוש שגם מייפה את הגינה והחצר, הוא שימוש באמצעים שונים לחיפוי הקרקע.

ישנם אפשרויות רבות ובטווחי מחירים שונים ויש למדוד בדיוק את השטח המיועד לפריסה וכן את גובה הכיסוי בהתאם להוראות יצרן.

לאיזה צורך משתמשים בחיפוי קרקע ?
ובכן, מסתבר כי לחיפוי קרקע בגינות וחצרות, יש לא מעט יתרונות אשר הופכים את חיפוי הקרקע לאלמנט מבוקש בעיצוב ותחזוקת גינות פרטיות כאלה ופרטיות. ראשית, חיפוי הקרקע מקטין באופן משמעותי את גדילתם של עשבים שוטים. החיפוי גם עוזר לצמצם משמעותית את השימוש במים. זאת משום שהוא מונע איוד מהיר של מים ומקטין את גודל השטח הזקוק להשקייה. חיפוי הקרקע גם עוזר לשמור על איזורים שונים בגינה מפני קרני השמש ומקטין באופן משמעותי את הפגיעה בקרקע עצמה. כך אם נרצה בעתיד להשתמש בקרקע המחופה לשתילה, נוכל לעשות זאת בקלות יתרה. חיפוי הקרקע אף יכול להביא לצמצום משמעותי בצורך להשתמש בחומרי הדברה שונים כאלה ואחרים.

הכוונה וייעוץ מקצועי
לפני שמחליטים לרכוש מוצרים לחיפוי הקרקע בגינה או בחצר הביתית, מומלץ לפנות לחברה או לאיש מקצוע אשר מתמחים בתחום. המגוון הוא גדול מאד וכולל שימוש בחומרים שונים ומגוונים. כך, ניתן למצוא כיום מוצרים לחיפוי הקרקע אשר עשויים חומרים ממוחזרים או שימוש בחצץ ואף בדמויי אבן וכיוצא באלה .

פרידמן עוז – הענק הירוקבחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה