קניה בטוחה
אמיר שני - יועץ ביגוד ונעלי בטיחות

אמיר שני - יועץ ביגוד ונעלי בטיחות

כל הארץ

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

יעוץ מומחה בתחום גינות

יעוץ מומחה בתחום גינות
נושא עיצוב הגינות מתפתח מאוד בשנים האחרונות. בעבר היינו רגילים לראות גינות לא מסודרות עם צמחייה רבה, אך כיום גינות הן מתוכננות ומטופחות. ניתן לראות גינות במקומות רבים, כמו בבתים, באולמות המשמשים לאירועים, בבתי מלון ובמוסדות נוספים. על מנת לקבל את התוצאה שרוצים, כדאי לפנות ליעוץ. ישנן חברות המעניקות יעוץ לעוסקים השונים בתחום, לדיירי הבית שבו רוצים לתכנן גינה, לקבלנים העוסקים בגינון, לגננים ועוד. ישנן גם חברות המתמחות בנישה מסוימת כדוגמת חברות המתמחות בעיצוב תאורת הגן, בבניית רהיטים לגינה, פרגולות ודקים מעץ לגינה וכאלו שעוסקות בתחזוקת הגינה.

מי הם המתמחים בתכנון גינה?
האנשים המתמחים בנושא זה הם מעצבי גינות וגננים, אשר רובם מגיעים מתחום עיצוב נוף. לאורך הכשרתם נחשפו לטכניקות ולכלים החדשניים ביותר שבהם יש להשתמש כדי להגיע לתוצאה המקסימלית. דרך אתרים שונים ניתן להגיע בקלות אל אותם בעלי מקצוע, ואף להתרשם מביקורות על כל אחד מבעלי המקצוע. הלקוח לעיתים מדמיין גינה מסוימת, אך כאשר מגיע ליעוץ הוא מבין שהגינה הזו אינה ברת ביצוע –  הן מבחינת החומרים שרצה והן מבחינת המחיר. יחד עם בעל המקצוע ניתן להגיע לגינה האופטימלית, אשר תתאים לצורך שלכם ולמרחב שיש ברשותכם.

עיצוב גינות    
לאחר שנושא התכנון טופל, יש לחשוב על הנושא הבא – עיצוב הגינה. העיצוב כולל פרטים רבים, כמו ריהוט, תאורה, תחזוקת הגינה, ועוד. גם בענייני עיצוב כדאי להיוועץ באנשי מקצוע, כדי לקבל רעיונות וכדי להבין מהו העיצוב שיתאים לכם ולסגנון שבו אתם מעוניינים לעצב את גינתכם.

סוגים שונים של עיצובים
יש אפשרות לעצב את הגינה כמעט בכל סגנון –טרופי, בסגנון עתיק, בסגנון יפני ועוד.

התאמת הצמחים לגינה    
תחום מרכזי בעיצוב הגינה הוא התאמת הצמחים לאותו מקום, ישנם סוגים רבים של צמחים ואם בוחרים סוג לא מתאים, מראה הגינה עלול להיפגע, ויהיה צורך לבצע שיפוצים ושינויים באופן תדיר. לכן חשוב לבחור בחוכמה את הצמחים שבכוונתכם לשתול בגינה ולהתאימם לגודל הגינה, לאקלים שבה וכדומה.

שיפוץ גינות
עקב עליית נושא עיצוב הגינות בשנים האחרונות, ניתן לראות כי פונים למומחים כדי לקבל יעוץ לא רק כדי לתכנן גינות חדשות, אלא גם כדי לשפץ גינות קיימות. לעתים השיפוץ של הגינה נעשה יחד עם השיפוץ הכולל של הבית או המבנה. השיפוץ נותן למקום מראה רענן וחדש. גם אלו הרוצים למכור נכס מסוים כדאי שיפנו ליעוץ על מנת לשדרג את הגינה כדי שסיכויי המכירה יעלו. נושא הגינות הוא נושא רחב מאוד הכולל אלמנטים רבים, ויש הרבה חברות ואף אנשים פרטיים המתמחים בכך.  

פרידמן עוז - הענק הירוק

 

בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה