קניה בטוחה
ציון כראדי - הדברות

ציון כראדי - הדברות

מרכז ודרום

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

מזרקות מים ומפלים לגינה

המים הינם מאיתני הטבע היותר עוצמתיים, ונודעים כיוצרי אווירה דומיננטיים. מקורות מים טבעיים בכל רחבי העולם נחשבים לאתרי תיירות מבוקשים, ומקורות מים מלאכותיים, כמו בריכות נוי, מפלים מלאכותיים ומזרקות מים, זוכים לפופולאריות רבה וניתן למצוא אותם במרחבים ציבוריים, כמו גם במגזר הפרטי. אם גם אתם חולמים על מזרקה יפהפייה או מפל מלאכותי במרכז הגינה הפרטית שלכם, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה הבאה.


להכניס את הטבע הביתה
צלילי פכפוך קצובים ורכים של מים הזורמים לאיטם, הם מהצלילים היותר אהודים על כלל האנושות, כשהם משרים שלווה ורוגע בכל חלל בו הם ממוקמים. אם יש ברשותכם גינה פרטית בה אתם נהנים להתרווח לאחר יום מתיש של עבודה קדחתנית, או סתם כך בזמנכם הפנוי, אתם מוזמנים לשדרג אותה ולהפוך אותה לגן העדן האישי שלכם עלי אדמות. מקמו בינות לצמחייה הפורחת מזרקה מעוצבת או מפל מים קטן, ותקבלו פינת חמד פסטורלית ומזמינה, שתנתק אתכם לחלוטין מכל טרדות היום יום ותאפשר לכם לחוש שלווה מהי. בניית מקורות המים המלאכותיים והתקנתם בגינה אינן עסק מורכב יתר על המידה, המחירים סבירים, התחזוקה פשוטה, והתמורה המתקבלת – התגשמות חלומו של כל בן אנוש בעידן המתועש והתזזיתי בו אנו חיים.

אין גבול לדמיון
מזרקות ומפלים לגינה הביתית הן ענף דומיננטי בעולם האומנות, ולכן, אין סוף לאפשרויות הסגנון והעיצוב שלהם. ניתן לבחור מזרקות ומפלים במגוון סגנונות, במגוון גדלים, וכמובן – במגוון רמות מחיר. תוכלו לבחור לשלב בזרימת המים אפקטים יוצרי עניין ואווירה כמו תאורה או אפקטים צליליים, לקבלת תוצר קסום ומרתק. כמו כן, עומד לרשותכם מגוון רחב במיוחד של גופי מזרקה מרשימים ומעוצבים, ושלל אופציות עיצוביות למפלים מדהימים. המזרקות המלאכותיות נחלקות למספר קטגוריות. הבחירה באחת מהן אמורה להיות מונחית באמצעות קריטריונים של טעם אישי, נתוני השטח והגדרות התקציב. תוכלו לבחור במזרקת קיר, שהינה בדרך כלל אלמנט מעוצב המתחבר לקיר. המים מעוברים באמצעות משאבה תחתית ומתנקזים לאגן מים הקולט אותם. לחילופין, תוכלו לבחור במזרקה יבשה, בה המזרקה ואגן המים מוסתרים מתחת לאבנים, ולעיני הצופה נגלה רק המראה המרשים של מים הניתזים כלפי מעלה. אופציה נוספת היא מזרקת בריכה, המתאימה במקרה ובחרתם לפאר את גינתכם בבריכת נוי קטנה. את מזרקות הבריכה תוכלו לעצב בדמות אלמנטים יורקי מים, כמו חיות המתיזות מפיהן סילוני מים, או כל אלמנט אחר שיעלה בדעתכם. מהיום, הטבע בתוך הבית...


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה