קניה בטוחה
אלון דרשן-כריתת עצים

אלון דרשן-כריתת עצים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

מערכות השקיה

התקנת מערכות השקיה ממוחשבות מאפשרת השקיה מבוקרת ומוקפדת המותאמת לצמחים ולתנאי הסביבה באופן האופטימלי ואף משמשת כאמצעי יעיל לחיסכון במים. השקיית גינה ללא שימוש במערכת השקיה עשויה לבזבז כמויות גדולות של מים ולהסתכם בנזק כספי משמעותי.


השקיה חכמה - יתרונות

השקיית גינה המורכבת מעצים ומסוגי צמחים שונים עשויה להתגלות כאתגר לבעל הגינה, ולהוות גורם לבזבוז של שני משאבים יקרים: זמן ומים. מעבר לכך, מגוון הצמחים מהם מורכבת הגינה איננו מאפשר, בדרך כלל, מתן מענה הולם לצרכיהם הספציפיים באמצעות השקיה ידנית. כל צמח, בין אם מדובר בצמחי נוי, בין אם מדובר בצמחים מניבי פירות או ירק ובין אם מדובר בדשא, זקוק לכמות מים מסוימת המותאמת במידת האפשר לתנאי גדילתו בתנאי האקלים הקיימים. כמו כן, השקיה במועד קבוע עדיפה לצמחים ומטיבה עם צמיחתם. כבעלי הגינה, מטבע הדברים, לא תמיד השקיה במועד קבוע מתאפשרת. חיי היום יום עמוסים עבור כולנו, ובעתות יציאה מהשגרה כמו נסיעה לחו"ל ואירועים דומים, השקית הגינה תלויה בחסדיהם של אחרים כמו שכנים וידידים, אשר מתקשים, בדרך כלל, להתחייב על ביצוע ההשקיה במועד מדויק בכל יום. התאמת כמות המים הדרושה לכל אחד מהצמחים אף היא מטלה לא קלה, וגם כאשר קיים ידע מספק, בפועל, קשה עד בלתי אפשרי לספק לכל צמח את הכמות המדויקת לה הוא זקוק כאשר ההשקיה ידנית. הפתרון החכם אשר נותן מענה על כל הדרישות הינו שימוש במערכת השקיה חכמה, שגם אם התקנתו מראש מייקרת את עלויות ההקמה של הגינה, הרי שלטווח הארוך הוא עשוי להתגלות כחסכוני ביותר, הודות לכמויות המים האדירות שהוא חוסך בכל השקיה מחדש.

כיצד פועלת המערכת?
על המערכת מופקד ראש מערכת האחראי על פתיחה וסגירה אוטומטיות של המים. מעבר לכך, ראש המערכת כולל ברז ביטחון חשמלי המונע זרימת מים לריק בעת תקלה. סוגי הצינורות המחוברים לראש המערכת נבדלים בכמות הטפטפות שביכולתם לספק, ועל כן, יש להתקין את המערכת על ידי איש מקצוע מוסמך המחזיק בידע המקצועי הדרוש להתאמה מקסימלית בין הפונקציות השונות של מערכת ההשקיה, לבין צרכי הגינה הפרטית שלכם. יש לפצל את ההשקיה בהתאם לזני הצומח בגינה. הפרידו בין המדשאה לצמחים, והבדילו בין השקית צומח רב שנתי וחד שנתי, עצי פרי, תבלינים ושיחים שונים. מעבר לכך, יש להיוועץ באיש המקצוע ולקבל ממנו הנחיות מדויקות על מועדי ההשקיה וכמויות המים הדרושות.בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה