קניה בטוחה
אלעד גולן- פרגולות ודקים

אלעד גולן- פרגולות ודקים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

סוגי דשא והמלצות

האדם והגינה
אין אדם שלא היה שמח לגינה בביתו. בית עם גינה הוא סימן למרחב וחופש, רבים יעדיפו לחסוך ולהשקיע שנים רבות כדי שתהיה להם האפשרות לרכוש בית פרטי צמוד קרקע. לאחר שכבר יש בית פרטי בבעלותנו, יש להשקיע בו ובגינה. לגינה חשיבות רבה במראה הבית. גינה מטופחת תיצור מראה מרשים ומהודר של הבית ולהיפך. פרמטר חשוב מאוד בגינה הוא כמובן הדשא, חשוב שנשתול דשא שיתאים לגינה שלנו ויוכל לצמוח בה שנים רבות. קיימים סוגים שונים של דשא, הנפוצים בארצנו הם קיקויה, פספלום, טיפווי, זוסיה אלטורו ודרבן גרס.


איך נבחר את סוג הדשא המתאים?
בבחירת סוג דשא מתאים יש להתייחס למספר פרמטרים:
* אקלים – אמנם ארץ ישראל היא קטנה והאקלים ברוב אזוריה דומה מאוד, אך בכל זאת קיים שוני בין סוגי האקלים. אזורי הדרום יהיו יבשים יותר ומישור החוף יהיה לח בהרבה, לכן יש לשים לב לכך שסוגי דשא מסוימים אוהבים לחות ואחרים כלל לא.
* מיקום הגינה וצל מבניינים סמוכים – סוגי דשא מסוימים יעדיפו חשיפה ארוכה לשמש ואחרים יצטרכו חשיפה קצרה יותר, לכן כדאי לשים לב איפה ממוקמת הגינה, האם יש צל מעליה ברוב שעות היום, שמגיע מבניינים סמוכים או מהבית שלנו והאם ברוב עונות השנה תהיה חשיפה מספקת לשמש.
* צבע מועדף – על טעם וריח אין להתווכח, לכל אחד מיתנו צבעים מועדפים ונקודת מבט שונה לגבי מה יפה ומה לא. כל סוגי הדשא שציינו נבדלים אחד מהשני בצבע ובמרקם, לכן חשוב לבחור את סוג הדשא שיתאים לנו ביותר.
* הזמן הפנוי שיש לנו לגיזום הדשא – כל דשא דורש התייחסות שונה, סוג דשא מסוים ידרוש מאתנו גיזום אחת לעשרה ימים וסוג דשא אחר ידרוש גיזום תדיר יותר, לכן חשוב להבין כמה זמן יש לנו להשקיע לצורך המשימה.

איך נבחר חברה מתאימה לרכישת דשא
קיימות מספר חברות בשוק שמציעות דשא מכל הסוגים שציינו. מומלץ לא להתפשר ולקנות מחברות שמציעות דילים שונים ומשונים. חשוב לקנות מחברה שמציעה את התנאים והאחריות המקיפים ביותר.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה