קניה בטוחה
אור שוהם - השכרת ציוד גן לאירועים

אור שוהם - השכרת ציוד גן לאירועים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

עיצוב גינות גג

עיצוב גינות גג
גינה בבית היא חלומם של רבים. לא כל אחד יזכה לרכוש בית פרטי בחייו, בתים פרטיים בארץ נחשבים בגדר מותרות ומחירם עולה בכל שנה ושנה. למרות המחיר הגבוה של הבתים הפרטיים, לא צריך למהר לקבור את חלום הגינה. עם התפתחות ענפי הטכנולוגיה והחקלאות, קמו אפשריות רבות וחדשות עבור אלה החולמים על גינה. דוגמה נפוצה מאוד כיום היא גינות גג.


גינות גג
גינות גג הן גינות שבונים על השטח הפנוי שיש על גג הבית או על גג דירות דיסקרטיות. אך כמובן בגג הבית כמובן אין אדמה טבעית, לכן יש צורך ליצור סביבה מלאכותית שתתאים לגידול של צמחיה. את הסביבה ניתן ליצור בעזרת קרקע רגילה שמפזרים על הגג, ויוצרים משטח של אדמה זהה לגמרי לגינה רגילה. סביב האדמה ניתן להניח אדניות ובהן לשתול כל מה שנרצה, וניתן להשתמש במכלי מים. כל אחד מהפתרונות יצור עבורנו גינת גג ברמה גבוהה. כדי לבחור את העיצוב המתאים ביותר לגינת הגג, יש צורך לחשוב ולהבין מה התנאים העומדים לרשותנו.

עיצוב הגינה
עיצוב גינת הגג אינו מסובך יותר מעיצוב של גינת גן. צריך להבין קודם כל מה הם התנאים העומדים לרשותנו. צריך להבין מה גודל הגג והאם הוא מתאים מבחינת פרופורציות לגינה. כאשר הבנו מה אנחנו רוצים למקם, צריך לראות האם יש אפשרות ליצור עומק בגג, כדי שנוכל להוסיף קרקע. אם אין אפשרות להוסיף קרקע אפשר להשתמש באדניות או מכלי מים. כדאי לתכנן היטב, ולראות האם עיצוב של אדניות יוסיף לגג שלנו או יגרע.

עיצוב גינה באופן עצמאי
כמו כל דבר בחיים, גם את עיצוב גינת הגג ניתן לבצע לבד. אם יש לנו את הכישורים הדרושים ועין טובה, אפשר לתכנן ולעצב גינת גג ברמה מקצועית. ברוב המקרים לא יעמדו לרשותנו הכלים והכישורים הדרושים, ובמקרה כזה מומלץ להיעזר בשירותם של מקצוענים. חברות רבות מציעות שירותים של עיצוב גינות לגג ולכן אם בוחרים חברה כזו כדאי לקבל המלצות ולהתרשם מהעבודות הקודמות. אנו ממליצים לכם להתרשם מהאתר שלנו, ולפנות אלינו בכל שאלה.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה