קניה בטוחה
גל כהן- ייעוץ מומחה הדברות

גל כהן- ייעוץ מומחה הדברות

כל הארץ

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

קומפוסטר ביתי

מכשיר קומפוסטר ביתי
מכשיר הקומפוסטר מסייע לנו למחזר את הפסולת הביתית האורגנית שאנו מייצרים, במקום לזרוק אותה לפח האשפה. בכך, שימוש בקומפוסטר ביתי תורם הן לנו והן לסביבה. במהלך היום יום, בני האדם מייצרים כמות לא קטנה של פסולת. כמחצית מפסולת זו הנה פסולת אורגנית, למשל שאריות מזון ושיירי נייר. פסולת זו נזרקת לפח האשפה יחד עם יתר הפסולת שאנו מייצרים, כמו אריזות, קופסאות וכו', ונאספת מפחי האשפה לאתרי פסולת. באתר הפסולת, היא מתפרקת בתהליך אנארובי אשר גורם לפליטה של גזים המזהמים את הסביבה ופוגעים באוזון ובכדור הארץ בכלל. עם זאת, באמצעות הקומפוסטר ניתן למחזר את הפסולת האורגנית הזו ובכך להקטין את כמות הפסולת שנזרקת לפח.

שימוש בקומפוסטר ביתי
מאפשר לנו למחזר את הפסולת האורגנית, בזמן שיתר הפסולת נאספת בפח האשפה. כך, מעבר לכך שהפח יתמלא לעתים רחוקות יותר, הוא גם לא יסריח.
בקומפוסטר הביתי מחזור הפסולת האורגנית מתבצע באמצעות תולעי אדמה. תולעים אלו קטנות ועדינות יותר מהתולעים שנמצאות במדשאות. התולעים אינן יכולות לחיות מחוץ לקומפוסטר האטום, הן חיות בתוכו וניזונות מהפסולת האורגנית שאנו מכניסים לתוכו.
הקומפוסטר הביתי משמש בית גידול לתולעים אלו, ובתנאים טובים הן יכולות להתרבות ותוך זמן קצר להפוך את הפסולת האורגנית לדשן איכותי. הקומפוסטר מעוצב כבית, המורכב ממדפים בתוכם חיים התולעים. חשוב לשמור את הקומפוסטר בטמפרטורת הבית, אם כי גם מקום מוצל בגינה יכול להתאים.

קומפוסטר יעיל
יכול לחסל כמות גדולה ביותר של פסולת ביתית. הוא אינו דורש עיסוק ותחזוקה רבים, רק להוציא מדי זמן מה את הקומפוסט. הקומפוסט המתקבל הוא מסוג הומוס-  קומפוסט איכותי במיוחד לגידול צמחים ופרחים בחצר הבית ובעציצים.

פרידמן עוז – הענק הירוקבחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה