קניה בטוחה
דרור בראל - אילוף כלבים

דרור בראל - אילוף כלבים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

שילוב צבעים בגינה

שילוב צבעים בגינה
בכל הקשור לאדריכלות נוף, לצבע יש משמעות רבה. אמנם בסביבה העירונית ניתן לראות צבעים של שחור או אפור, אבל כיום ישנו שימוש בצבעים חמים המוסיפים אנרגיה. צבע בגינה מוסיף אנרגיה רבה ומסייע ליופי ולשיפור מראה הגינה. אדום, צהוב או אפור- הכל תלוי במראה הגינה.
הצבע בגינה משלים את הסביבה ומשפיע על האנשים הנמצאים בגינה. ישנם צבעים שונים ולכל צבע השפעה אחרת. בעת תכנון הגינה ניתן להתייעץ עם מומחה בתחום, כמו אדריכל נוף, על מנת לשלב את הצבעים המתאימים ביותר שייצרו זרימה הרמונית.
רוב בעלי גינה מעוניינים לשלב בה צבעים. הצבעים הם הדבר הראשון שאנו חולמים עליו בעת תכנון הגינה. יצירת גינה מרשימה דומה ליצירת ציור בהבדל אחד: ניתן לשלב צבעים חיים. על מנת להשיג את ההרמוניה המתבקשת, יש לשלב צבעים וניגודיות בצורה נכונה. שילוב הצבעים צריך להתאים למראה הכללי כדי שתיווצר תמונה מושלמת, כזו שאנשים המגיעים לגינה לא ירצו להפסיק להתבונן בה לאורך כל הזמן.

שילוב צבעים בתכנון הגינה
בדיוק כפי שבעת תכנון הבית יש להתייעץ עם אדריכל, כך גם בנודע לתכנון הגינה. בסופו של דבר, מדובר במקום בו אנו מתכננים לבלות לא מעט זמן, ולכן חשוב שיהיה לנו נוח ונעים. אך מה קורה כאשר אנחנו מתכננים כיצד תראה הגינה, אבל אין לנו את הידע המתאים? כאן נכנס לתמונה בעל מקצוע, כמו אדריכל נוף או גנן המומחה בעיצוב גינות, אשר מביא איתו את הידע המתאים לתכנון הגינה תוך שימת דגש על הצבעים המתאימים, ושילובם הנכון עם הצמחים בגינה, מראה הגינה הכללי וההרמוניה עם הבית. בחירת הצבע הנכון תביא לשינוי משמעותי במראה הגינה. צבעים שונים בגינה משדרים מסרים שונים ומשפיעים על התחושות. מכאן יש חשיבות לבחור את הצבעים המתאימים כדי שהגינה תעניק הרגשה חמימה ונעימה.

השפעת הצבעים על האווירה בגינה
כפי שנאמר קודם לכן, ישנם צבעים רבים וכל צבע משפיע בצורה אחרת. למשל, הצבע הירוק משדר שמחה ואופטימיות ונחשב למרכיב בסיסי המשתלב עם גוונים ירוקים אחרים. בנוסף, שילוב של צבעים צבעוניים יוצרים אפקט צבעוני לאורך תקופה ארוכה. יחד עם זאת, יש לזכור כי עודף צבעים יכול לשבש את מראה הגינה. מכאן יש למצוא את האיזון הנכון ליצירת המראה המושלם, שיגרום לכם לאהוב את הגינה כל בכל יום מחדש.

פרידמן עוז - הענק הירוק

 

בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה