קניה בטוחה
אריה בוקובזה- מערכות השקיה

אריה בוקובזה- מערכות השקיה

מרכז הארץ

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

אדריכל נוף

מציג 1 עד 2 מתוך 2 - אדריכלי נוף

הצג

פריטים
סינון
select
אור-לי שפירא - אדריכלית נוף
אור-לי שפירא - אדריכלית נוף

אור-לי שפירא הינה אגרונומית ואדריכלית נוף.

יעקב אילון - אדריכלי נוף
יעקב אילון - אדריכלי נוף

יעקב אילון הינו אדריכל נוף המתמחה בתכנון סביבתי.

הצורך בשירותיהם של אדריכלי נוף
בשנים האחרונות הולכת ומתחזקת המגמה הירוקה ברחבי העולם כולו, וכמובן שהבשורה הירוקה הזו הגיע גם למדינת ישראל, באופן טבעי. מודעות האדם לחשיבות השמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת משנה לשנה ובאה לידי ביטוי במגוון רחב של תחומי החיים שלנו. מודעות זו, יחד עם השאיפה ליצור נוף חדיש, מרהיב ומעניין, הם אלה אשר מדגישים את חשיבותם של אדריכלי נוף ואת חשיבותם של השירותים הייחודיים שהם יכולים לספק לנו בכל עת.

איזה שירות נותנים אדריכלי נוף?
אדריכלי נוף נותנים מענה למגוון רחב של לקוחות ושירותים. חברות תעשייה אשר מעניקות תשומת לב רבה לעיצוב הסביבה בה הן מתקיימות, מועצות מקומיות שמקפידות על נוף נקי ואיכותי, וכן לקוחות שמעוניינים לטפח את הגינות הפרטיות שלהם ולעצב אותן באופן מרשים ומנקר עיניים. אדריכלי נוף מעצבים את כל האלמנטים הקיימים בסביבה תוך דגש על הפרטים הקטנים – סוג הדשא, מערכת ההשקיה, תאורת הגן, ריצוף, עיצוב הגדר, ריהוט הגן וסוגי העצים והצמחים. שילוב מדויק ונכון בין כל הפרטים הללו הוא שיוצר נוף עוצר נשימה, שהוא גם ידידותי לסביבה.

עיצוב מחדש של הנוף
אדריכלי נוף מעצבים את הנוף כולו מחדש וניתן לצפות בתמונות של צילום אדריכלות, תוך התייחסות לא רק למבנים, אלא גם לשינויים טופוגרפיים וסביבתיים. האפשרויות שמציעים אדריכלי נוף הן רבות ומגוונות – תכנון גינות תוך התייחסות מלאה לתנאי השטח, ריצופים ותשתיות, בחירת סוג הדשא המתאים לצרכי הלקוח והסביבה, בריכות נוי ועוד שלל אפשרויות להעשרת הנוף. כל אלה מתקיימים תוך שילוב מתבקש בין שימוש נכון במשאבים הקיימים בקרקע ושמירה עליהם, לבין עיצובים מקוריים ומרהיבים.

אתר הענק הירוק ומאגר אדריכלי הנוף
אתר הענק הירוק הוא האתר המוביל בתחום עיצוב החצר והגינה. מגוון רחב של בעלי מקצוע ונותני שירותים מהטובים בתחומם נמצאים באתר לשירותכם, בהם גם אדריכלי נוף מהשורה הראשונה. אם אתם מעוניינים בשדרוג הסביבה התעשייתית שלכם, מחפשים את החדשנות בגינה האחורית או שואפים להעשיר את הנוף היומיומי שלכם, צרו קשר עוד היום עם בעלי המקצוע באתר הענק הירוק והפיחו חיים גם בגינה שלכם.
   


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה