קניה בטוחה
יוסי דיין - גינון

יוסי דיין - גינון

דרום

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

בניית בריכות נוי

בניית בריכת נוי בגינה או בחצר שלכם היא דרך נפלאה לשדרוג האווירה בגינת הנוי של ביתכם. בריכת נוי יוצרת תחושה חלומית ומרגיעה לכל בני המשפחה או האורחים המבקרים בגינת הנוי. גם אם אתם גרים בעיר הסואנת, בריכת נוי בגינה שלכם תתרום לכם לא מעט רגעים פסטורליים ונעימים, שונים מרחק שנות אור מרעש המולת העיר הסואנת.
בהקמת בריכת נוי איכותית ניתן לקבל זרימת מים, נחלים, דגים, צמחייה ופלגים, אשר בהתאמה להרמוניה הכללית של הבריכה נותנים תחושה של טבע אמיתי ואווירה כפרית.

ראשית יש לקבוע את מיקום בריכת הנוי בכובד ראש ואף רצוי שתהיה בסמוך לפינת הישיבה בגינה, בהתאם לכך יש וודא כי קרני השמש אינן מגיעות אל בריכת הנוי באופן ישיר שכן הן יוצרות מצב בלתי רצוי של ירוקת שגורמת למים להתחמם יתר על המידה ואם היא כוללת דגי נוי סיכוי ההישרדות שלהם קלושים מאוד. במידה ואין ברירה במיקום ניתן לבקש מהגנן לשתול צמחים אשר יעניקו צל לבריכת הנוי ו"מחסה" מפני השמש.

שנית יש לוודא כי קיים או יש צורך להתקין ברז מים צמוד לבריכת הנוי ובנוסף נקודת חשמל שתספק את התאורה לבריכת נוי. עוד כדאי שלא לבנות את הבריכה נמוך מידי בכדי שמי ניקוז( מים מזוהמים, מי גשמים, מי שטיפה) לא יחדרו אליה וכמובן לא רדודה בכדי למנוע את מאכל החתולים (דגים).

ישנן מספר אפשרויות לבניית בריכת נוי:
1. בריכות מיציקת בטון-בריכות אלו קשות לבנייה ומחייבות ידע בבנייה בנוסף יש צורך באיטום הבטון בחומרים פולימריים המונעים חלחול מים, נטיית בריכות אלו להיסדק עקב תנועות הקרקע, הופכת אותן לברירה הפחות רצויה.
    הקמת בריכת נוי מיציקת בטון מתאפשרת בדרך כלל כאשר הבית בבנייה ויציקת הבטון הופכת חלק מבניית הבית בשלביו המוקדמים. המראה המתקבל הוא מראה נקי וחיפוי הבריכה באריחי קרמיקה מאפשרת ניקוי קל יותר.

2. בריכות מוכנות יצוקות מפלסטיק או פיברגלס-מגיעות במגוון גדלים וצורות.
    יתרונן בעמידותן הגבוהה יחסית, חסרונן בקושי לפלסן בצורה טובה ובצורך בחפירה מדויקת מאוד. בריכת נוי מפיברגלס הינה בעלת צורה סטנדרטית , לרוב בריכות אלו מגיעות מדורגות (עומקים משתנים בתוך הבריכה) ובעלי מספר גדלים ומידות סטנדרטיות. בהקמת בריכת נוי מפיברגלס יש לדייק בחפירה ולהתאימה למבנה  
    הבריכה.

3. בריכות אלו קלות להקמה באופן יחסי ומאפשרות בנייה בריכות העשויות יריעת PVC
   הבנייה מהירה ומגיעה במגוון צורות ועומקים ללא הגבלה, בנוסף מחירן למטר מרובע הוא הזול ביותר. בניית בריכת נוי מיריעות pvc קשיחות  מאפשרת בניית בריכת נוי בכל צורה , גודל ועיצוב, הבריכה מגיעה קשיחה ולכן גם כאן יש לדייק בחפירות  ולהתאימן לגודל הבריכה.

עיצוב בריכת נוי הממוקמת בגינת נוי נעשה לרוב בעזרת יצירת מפלים, הוספת דגים בצבעים שונים, שילוב של צמחייה צפה וצמחי מים, אשר נשתלים בעציצים לצדי הבריכה או בתוכה. מעבר לכך, כמובן שחשוב לתת תשומת לב יתרה לתכנון תאורת גן מתאימה, אשר תורמת לאווירה הקסומה בשעות הערב.
כמו כן, עיצוב בריכת נוי מביא איתו לעיתים גם שימוש במגוון גדול של צמחי מים וצמחי גדה, שניתן לגדל בבריכת נוי. מעבר ליופי שהם מעניקים, הם גם מצלים על פני המים מפני קרני השמש שהוזכרו קודם.

אנחנו עושים הכול בשביל החצר שלכם
אתר זה נבנה כדי להעניק לכם פתרון מהיר בכל הנוגע לתחזוקת החצר. באתר תמצאו נותני שירות בתחום בניית בריכות נוי לצד תכנים מקצועיים בנושא. כמו כן תוכלו לקנות מוצרים שונים לתחזוקת החצר, לרבות, בניית בריכות נוי ועוד עשרות מוצרים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף כמנוי הפורטל וליהנות מיותר מבצעים על כל המוצרים המופיעים בפורטל. לרשותכם טופס הרשמה. מלאו פרטים אישיים ותתחילו להרוויח בענק- שלכם, הענק הירוק!


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה