קניה בטוחה
משה סוכר - יועץ דשא סינטטי

משה סוכר - יועץ דשא סינטטי

כל הארץ

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

בריכות שחייה ביתיות

מציג 1 עד 3 מתוך 3 - בעלי מקצוע לבריכות שחייה ביתיות

הצג

פריטים
סינון
select
ירדן ניצן - אחזקת בריכות שחיה
ירדן ניצן - אחזקת בריכות שחיה

ירדן ניצן (ניצנים) מתמחה באחזקת בריכות שחיה ביתיות.

דניאל - בריכות שחייה
דניאל - בריכות שחייה

דניאל בריכות שחייה מתמחה בתכנון ובניית בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ג'קוזי ובריכות עיסוי.

עמירם ברימבוים - יועץ בריכות שחייה ביתיות
עמירם ברימבוים - יועץ בריכות שחייה ביתיות

עמירם ברימבוים (חברת Ipool) מתמחה בייעוץ מקצועי בתחום בריכות שחייה ביתיות.

בריכות שחייה ביתיות
זוכרים כמה התלבטם בקיץ האחרון לאיזו בריכת שחייה לקחת את הילדים שלכם, על מנת לבלות באווירה קרירה ונעימה ? הבעייה היא שאתם כנראה זוכרים את בריכות השחייה שהיו בשימוש בארץ עד לפני עשרים שנה. מאז, המשק התפתח, טכנולוגיות קמו ונפלו, והיום, בריכות שחיה כבר לא מרוצפות באותן לבנות קרמיקה כחולות אשר בעבר גרמו לפציעות כל כך מרובות למתרחצים בהן .

בריכות ברמה גבוהה
לפני שנים רבות כשמלון קלאב הוטל אילת רק נפתח לציבור הרחב, הארץ געשה. שיווק המלון לא התמקד בחדרים ובסוויטות. לא. השיווק התמקד דווקא בבריכות השחייה בשטח המלון. שבע בריכות שחיה כל אחת שונה מחברתה היו בשטח המלון. לא הבריכות המרובעות או המלבניות שכולנו התרגלנו לראות. אלא בריכות שחיה מעוצבות. האחת אפשרה לשחות בין הדגים, האחרת הציעה חווית שחייה במים מחוממים ובתחושה של ריף אלמוגים ואחרת עוצבה כחוף פיראטים בייחוד בשביל הילדים הקטנים ולהנאתם המלאה .

ציוד לבריכות שחייה
גם תחום המוצרים ההיקפי לבריכות שחייה עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות. פעם, סך המוצרים אשר אבזרו את בריכת השחייה היו מגדל או שמשיה למציל, מספר של כסאות נוח מתפרקים ופחות או יותר זהו זה .
כיום לעומת זאת, מי שמעוניין להתקין בריכות שחייה ביתיות, יגלה כי התחום עבר שינויים רבים לטובה. מגוון הבריכות, כבר אמרנו, עצום, לכל גודל כיס ולכל מטרה שהיא. גם תחום השירותים הנלווים והמוצרים והאביזרים הנלווים לא מפגר הרחק מאחור ומציע גם הוא מגוון עצום של פתרונות שונים אשר יהפכו את חוויית שכשוך הרגליים בבריכה לאירוע חלומי של ממש .

איפה נחפש בריכות שחייה ?
כיום, את רוב החיפוש עורכים ברשת האינטרנט. חיפוש במנועי חיפוש רבים ללא כל ניסיון קודם, עלול פשוט ללכת לאיבוד. על כן, ההמלצה היא פשוט מאד להיכנס לאתר הענק הירוק ושם לקבל את כל המידע הנדרש בצורה הטובה ביותר. באתר הענק הירוק, תמצאו את כל החומר הרלוונטי בעבורכם בדרך למציאת את בריכת השחייה הביתית אשר מתאימה למתחם הפרטי שלכם.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה