קניה בטוחה
דני פלודה - אילוף כלבים

דני פלודה - אילוף כלבים

הרצליה

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

גינות גג

מציג 1 עד 6 מתוך 6 - גינות גג

הצג

פריטים
סינון
select
מורן דוד-גינון
מורן דוד-גינון

מורן דוד עוסק בעיצוב, הקמה ושיקום של גינות. כמו כן, מבצע תחזוקה שוטפת של גינות ומגרשים.

אלי אברהם - גינון
אלי אברהם - גינון

אלי אברהם מתמחה בהקמת גינות ושיקום גינות.

אלעד מימון - גינון
אלעד מימון - גינון

אלעד מימון בעל ניסיון רב בהקמת גינות ותחזוקתן.

דן פריד - גינון
דן פריד - גינון

דן פריד עוסק בהקמת ותחזוקת גינות. בעל ידע וניסיון נרחבים, מספק שירות אדיב ואמין.

תומר לוי - גינון
תומר לוי - גינון

תומר לוי מתמחה בביצוע מגוון עבודות גינון למגזר הפרטי והעסקי.

דויד עם שלום - גינון
דויד עם שלום - גינון

דויד עם שלום מתמחה בעיצוב והקמת גינות בסטנדרטים גבוהים ביותר.

גינות גג - גינה קרובה לשמיים
החלום של מגורים במושב, בקיבוץ או בעיירת ספר קורץ לרבים מאיתנו בעיקר בגלל הגינה שלצד הבית. אולם גם בעיר אפשר להגשים את החלום. בניה צפופה ובניינים רבי קומות בנוף העירוני תרגמו את הצורך בגינות להקמת גינות גג. גינת גג מטופחת ומלבלבת, צבעונית ויפה מהווה פינת חמד שתורמת רבות לאיכות החיים.

לא גינה רגילה
מעצם טבען גינות גג הן שונות מגינות רגילות. מצע הגינה איננו אדמה ולכן גינת גן תעוצב כך שהצמחייה שלה, שהיא ספציפית, מוגבלת ומותאמת לתנאים במקום, תמוקם בעיקר במעטפת חלל הגג ולא תהא מפוזרת וקטועה כמו גינת בית רגילה. עיצוב וטיפוח גינת גג הוא קשה ומורכב ודורש איש מקצוע מומחה ומיומן בעל כלים וידע, כישורים, חומרים ועובדים שיוכלו לסייע בעיצוב, בטיפול ובתחזוקה היומיומית של הגינה שלך שנמצאת על הגג ולא על האדמה.

בין בית לשמיים
גינה מלבלבת יוצרת תחושות של לבלוב גם בנפש ובנשמה. לשבת בגינה נעימה, לנוח ולהרגע, לארח בגינה משפחה וחברים, להישען לאחור ולשמוע את צהלות הילדים המשחקים בגינה- כל אלה יתאפשרו גם בחלל לא טבעי, על גג בניין, רק בעזרתו של איש מקצוע. גנן טוב יעצב עבורך פיסת גן עדן התלויה בין בית לשמיים. כדי להגשים את החלום אתה חייב עזרה- גגות רבים הם קטנים או גדולים מדי, מצעם מורכב מחומרים המקשים על טיפוח הגינה, החשיפה לשמש ולאוויר מרובה, הגובה משפיע על הצמחייה וגם הצורך בכך שהגג לא יאבד את תפקודו הראשוני וימשיך להגן על הבית שמתחתיו מחייבים מחשבה ותכנון מוקדמים וידע של הגנן המטפל בגינה. בעיצוב וטיפוח הגינה ובתחזוקתה היומיומית יש להתחשב בגודל החלל, גובהו, החשיפה לשמש ולמשקעים, אפשרויות הגישה וההשקייה ועוד משתנים. לכן בעלי דירות פנטהאוז זקוקים לעזרה, ייעוץ והנחיות של איש מקצוע.

 אז איפה מוצאים אחד כזה?
הענק הירוק ריכז עבורכם את מיטב המומחים המציעים שירותי גינון ועבודות גינון לגינות גג. בכל יישוב יש אינספור גננים ואנשים המתיימרים להיות מומחים, אולם רבים מהם חסרים את המומחיות הנדרשת לעיבוד ותחזוקה של גינת גג דווקא. יש צורך בידע הקשור לבניין עצמו ויכולת לעבוד בעבודות שיפוץ מינוריות כדי להבטיח עיצוב נכון של הגינה. לכן הענק הירוק ריכז עבורכם גננים בעלי מקצוע שלא יאכזבו אתכם ויעמדו בדרישות. הענק הירוק כולל במאגרי נותני השירות שלו גננים מומחים בלבד, גננים בעלי נסיון, מקצועיים ואמינים שיגשימו לכם את חלום הגינה המלבלבת גם כשהיא נמצאת בגובה ולא במקומה הטבעי מחוברת לאדמה.בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה