קניה בטוחה
ציון כראדי - הדברות

ציון כראדי - הדברות

מרכז ודרום

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

בעלי מקצוע דשא סינטטי

מציג 1 עד 3 מתוך 3 - בעלי מקצוע דשא סינטטי

הצג

פריטים
סינון
select
רפי אביב - דשא סינטטי
רפי אביב - דשא סינטטי

רפי אביב מתמחה בהתקנת דשא סינטטי.

טל סוכר - התקנת דשא סינטטי
טל סוכר - התקנת דשא סינטטי

טל ס.מתמחה בהתקנת דשא סינטטי.

משה סוכר - יועץ דשא סינטטי
משה סוכר - יועץ דשא סינטטי

משה סוכר מחברת דשא קבוע הינו מומחה בתחום הדשא הסינטטי.


דשא סינטטי הוא דשא מלאכותי המורכב מחוטי פלסטיק, המסודרים זה לצד זה בצפיפות גדולה כאילו היה זה שטיח. דשא סינטטי נראה כמו דשא אמיתי לכל דבר.

דשא סינטטי עשוי לרוב מסוגי פלסטיק כמו פוליפרופילן, פוליאתילן, ניילון ולטקס. הלטקס נדבק לתחתית מרבד דשא סינטטי , אוחז בסיבים הארוגים ומגן על הבסיס. טכנולוגיות הפלסטיק השתכללו מאוד לאורך השנים, ועל כן דשא סינטטי נראה כיום כמעט זהה לדשא מלאכותי. דשא סינטטי של העידן הנוכחי דומה בתכונותיו לדשא רגיל. הוא רך, צפוף, צבעו משתמר לאורך זמן, והוא עמיד בפני פגעי טבע שונים.

תעריפי המים הגבוהים והקושי שבתחזוקה שוטפת של גינה גדולה דוחפים אנשים רבים לחפש אלטרנטיבות הגיוניות ואיכותיות לחלקים מסוימים בגינה. החלק שקשה ביותר להקים ולתחזק הוא הדשא, שכן הוא צורך מים רבים ביותר והינו בעל נטייה למחלות שונות אשר הורגות חלקים ממנו, ומשאירות את הגינה עירומה ומוזנחת. בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה פתרון פשוט, קל והגיוני המשמש כחלופה כמעט מושלמת לכר הדשא המסורתי – דשא סינטטי.

מידת השימוש בדשא הסינטטי חשובה מאוד, כאשר אתם מתחילים בעיצוב הגינה באופן כללי, אתם בודקים מהי התדירות שתהיו בה ובהתאם לכך אתם מחליטים למשל איזה רהיטי גן כדאי להכניס לגינה- ומה מידת השימוש  בהם, אותו הדבר לגבי דשא סינטטי, במידה והדשא מהווה עבורכם אך ורק כאלמנט עיצובי לגינה, כזה שלא דורכים עליו, כמו למשל- פינות נוי צדדיות, איי תנועה, חלונות ראווה ועוד...
אפשר להתקין דשא סינטטי בכל מקום, לא משנה מהי הטמפרטורה החיצונית. הוא אינו מתייבש, אינו נדבק במחלות, הוא תמיד ירוק, והכי חשוב, לא צריך להשקות אותו. אתם יכולים לנקות אותו, כדי שייראה חדש ונקי, אבל אתם לא צריכים להשקות אותו כדי שיצמח או לא יתייבש.
אין צורך להשקיע את מירב כספכם בדשא לשימושים כמו אלו, לעומת זאת, דשא שרב הזמן משחקים בו ודורכים עליו בתדירות גבוהה – מצריך טיב סיבים עמידה יותר ואיכותית שעולה לרב גם יותר מדשא סינטטי פשוט יותר.

במידה ובחרתם בדשא סינטטי שישמש אתכם בתדירות גבוהה, חשוב שתיקחו בחשבון שזה גם מצריך מכם להשקיע בדשא סינטטי איכותי כדיי שתוכלו ליהנות ממנו זמן רב וכמובן כדי שתיהנו מדשא ירוק ואמיד לאורך זמן.

המגמה של עיצוב מוצרים ירוקים הולכת וגוברת. כיום תוכלו לראות בתעשיית העיצוב מבחר רב של פריטים שמעוצבים על ידי מיטב המעצבים, תוך שימת דגש על נושא האנרגיה הירוקה. מנורות, שטיחים, ריהוט, כל אלה מיוצרים תוך כדי מחזור חומרים מתכלים. המשותף לכולם - ידידותיים לסביבה, אינם רעילים, חסכוניים ותורמים לסביבה ירוקה יותר. גם דשא סינטטי נחשב מוצר ירוק. ראשית, הוא חוסך עלויות מים. שנית, הוא אינו מצריך ריסוס חרקים וטפילים. שלישית, העובדה שאינו מצריך גינון וכיסוח חוסכת חשמל והפעלת מכונות שצורכות דלקים שפולטים גזים רעילים סביבה.

היתרונות של דשא סינטטי מול דשא טבעי
•    אורך החיים של דשא סינטטי הרבה יותר ארוך משל דשא טבעי, והוא אינו מתבלה בהשוואה אליו.
•    הוא אינו דורש השקיה והוא פתרון מושלם לאזור חם ודל במשאבי מים כמו ישראל.
•    אינו מצהיב בקיץ ונשאר ירוק תמיד.
•    דשא סינטטי אינו זקוק לשמש כדי להתקיים, כך שאין כל מניעה להצליל אותו באופן קבוע.
•    דשא סינטטי אינו עשוי מחומרים אורגניים, אלא מחומרים סינטטיים, ולכן הוא אינו מושך מזיקים וחרקים.

בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה