קניה בטוחה
אלעד מן - גינון

אלעד מן - גינון

השרון

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

כריתה וגיזום עצים

מציג 1 עד 5 מתוך 5 - כריתה וגיזום עצים

הצג

פריטים
סינון
select
יריב שור - כריתת עצים
יריב שור - כריתת עצים

יריב שור מתמחה בגיזום עצים, כריתת עצים ועבודות עם מנוף סל.

גיא ברלב - כריתת עצים
גיא ברלב - כריתת עצים

גיא ברלב מתמחה בגיזום עצים, כריתת עצים והעתקתם.

יוסי קליין - כריתת עצים
יוסי קליין - כריתת עצים

יוסי קליין מתמחה בכריתת עצים והעתקם.

דויד עם שלום - גינון
דויד עם שלום - גינון

דויד עם שלום מתמחה בעיצוב והקמת גינות בסטנדרטים גבוהים ביותר.

אלון דרשן-כריתת עצים
אלון דרשן-כריתת עצים

אלון עוסק בכריתת עצים וגיזום של כל סוגי העצים, בעל ניסיון רב ומספק טיפול מקצועי ואחריות מלאה. כמו כן מספק שירותי השכרת סלי הרמה.

כריתת עצים
ישנה חשיבות רבה לפעולות של כריתת עצים. ישנם מקרים אשר בהם עצים גבוהים מידי עשויים לפגוע בכבלי חשמל או טלפון הקרובים אליהם. במקרים אחרים קיימת סכנה לנפילתו של עץ על מבנה סמוך, מה שעשוי להוות סכנת חיים מיידית. על כן כריתת עצים – או חלקים מהם –היא לעיתים בלתי נמנעת. פעולת גיזום עצים חשובה מאוד אף היא לשמירה על בריאותם של העץ וענפיו ולעידוד צמיחה מחודשת של ענפים צעירים ובריאים.

יתרונות גיזום עצים
גיזום עצים מתבצע מסיבות שונות ומגוונות. לעיתים גוזמים ענפים באופן שיאפשר צמיחה בכיוון מסוים, מה שעוזר בעיצוב הנוף. במקרים אחרים מסירים ענפים שלמים עד לבסיסם במטרה לחשוף את מרכז העץ לאור ולעודד צמיחה של ענפים חדשים וחזקים יותר. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם אנו נדרשים לכריתת עץ שלם, או לפחות חלקים ממנו, משום שנוכחותו או אופן צמיחתו מהווים סכנה לבני אדם השוהים בסביבתו. בין אם משום קרבתו לכבלי מתח חשמלי ובין אם משום שקיימת סכנה מוחשית לקריסתו של העץ.

תמיד מסודר, תמיד מטופח
עצים רעננים, ירוקים, חזקים ויפים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מהנוף שלנו. העצים הבריאים מוסיפים לחזות הגינה הפרטית, רחובות העיר או הפארקים הציבוריים ולרוב הם אף מפיקים ניחוח נעים. כדי לשמור על חוזקם של הענפים ועל בריאותו של העץ, חשוב לשמור על תחזוקתו ולדאוג שלא יהווה סכנה לבני האדם. לכן חשוב להסתייע בבעלי מקצוע המורשים לבצע פעולות של כריתת עצים וגיזום עצים, כך שפעולות אלה יבוצעו על ידי אנשים מנוסים ומקצועיים שידאגו לשמירה על הנכס הירוק והיפה הזה.

אתר הענק הירוק מציע בעלי מקצוע תחום כריתת עצים וגיזום עצים
בבחירת איש מקצוע לביצוע כריתת עצים או גיזום עצים, חשוב להקפיד על אדם המורשה לביצוע פעולות אלה ואשר מנוסה בהן. באתר הענק הירוק, המוביל בתחומים אלה, נמצאים המומחים הטובים ביותר. הפקידו את משימת הטיפוח והתחזוקה של העצים שלכם – בין אם בגינתכם הפרטית ובין אם בבית העסק – בידי המקצוענים המופיעים באתר הענק הירוק.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה