קניה בטוחה
רונן שריקי- השכרת ציוד גן לאירועים

רונן שריקי- השכרת ציוד גן לאירועים

מרכז

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

מאמר בנושא תכנון גינה

מציג 1 עד 20 מתוך 31 - מאמר בנושא תכנון גינה

הצג

פריטים
יעוץ מומחה בתחום גינות 17/05/2014

נושא עיצוב הגינות מתפתח מאוד בשנים האחרונות. ניתן לראות גינות במקומות רבים, כמו בבתים, באולמות המשמשים לאירועים, בבתי מלון ובמוסדות נוספים. על מנת לקבל את התוצאה שרוצים, כדאי לפנות ליעוץ.

ניקוז בגינות גג 19/02/2014

אם יש לכם גינת גג, אתם בוודאי יודעים כי ללא מערכת ניקוז טובה, גינת גג יכולה לגרום לא מעט צרות, כגון מים שנוזלים ומשאירים סימנים שונים.

שיחים לגדר חיה 10/02/2014

אם יש לכם בית פרטי ואתם מעוניינים להוסיף אלמנט של יופי לגינתכם, מה טוב יותר מאשר גדר חיה? גדר חיה מפרידה בניכם לבין הרחוב, וגם מהווה מסננת ללכלוך ובכך מאפשרת ליהנות מאוויר נקי.

שילוב צבעים בגינה 05/02/2014

צבע בגינה מוסיף אנרגיה רבה ומסייע ליופי ולשיפור מראה הגינה. על מנת להשיג את ההרמוניה המתבקשת, יש לשלב צבעים וניגודיות בצורה נכונה.

תאורה לצמחים 14/01/2014

תאורה לצמחים הינה חיונית, תורמת, ומוסיפה לאווירה בגינתכם. ישנם סוגים רבים של תאורה לצמחים, אך רבים בוחרים להשתמש בתאורה סולארית, בעיקר בשל חיסכון באנרגיה.

עצי פרי אקזוטיים 14/01/2014

עצי פרי אקזוטיים יכולים להוסיף לגינתכם צבע, מקוריות ובעיקר טעם מיוחד. ישנם מספר עצי פרי אקזוטיים המומלצים במיוחד לגידול בגינות הפרטיות, במאמר סקירה של כמה מהם.

עצים וצמחי נוי חסכוניים במים 19/12/2013

צמחי ועצי הנוי יכולים לייצר צבעוניות רבה ולהוסיף רבות לדקורטיביות הגינה. במאמר זה נביא דוגמאות למספר עצים וצמחי נוי חסכוניים במים שניתן לשתול בגינה.

טרנדים בעיצוב גינות 12/12/2013

בימינו, קיים מספר רחב של טרנדים בעיצוב גינות הבית: עיצוב בסגנון טרופי, סגנון ים תיכוני, טוסקני, אנגלי ועוד. במאמר זה נעמוד על מספר טרנדים נפוצים כיום בעיצוב גינות ונסביר את ההבדלים ביניהם.

תאורה סולארית לגן 31/10/2013

השימוש בתאורה סולארית הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, וזאת בוודאי בשל העובדה שמדובר בתאורה 'ירוקה'.

טיפול בדשא בחורף 20/10/2013

אנשים רבים טועים וחושבים שאין צורך לטפל בדשא בחורף, אך כדי לשמור על הדשא שלכם ירוק, יפה ונעים גם בחורף, מומלץ שתקראו את הטיפים המופיעים במאמר זה.

גינה קטנה 14/10/2013

בישראל, רובן של הגינות הפרטיות הינן גינות קטנות. איך כדאי לנו לעצב את הגינה שלנו? איך נדע מה לשתול ומה מתאים לסוג האדמה אשר בגינתנו? מאמר זה ינסה לעשות סדר בכל הקשור לגינות קטנות,

עצי נוי לגינה 10/10/2013

עצי נוי לגינה מוסיפים ליופי ולאסתטיקה בגינה. ישנם עצי נוי מסוגים שונים, ודברים אליהם יש להתייחס כשמשלבים אותם בגינה.

גינה עירונית 07/10/2013

גינה עירונית היא חלק חשוב במראה הכללי של העיר. הקמת גינה עירונית ברוב המקרים מהווה מקור גאווה לתושבי העיר, ולעיתים אף מובילה לעלייה בערך הנדל"ן באיזור.

גינה טרופית 03/09/2013

גינה טרופית מאופיינת בצל ובצמחיה סבוכה ומגוונת, ויוצרת מעין בועה פסטורלית מנותקת, בה ניתן להתרווח ולהנות.

הגן המוסלמי 03/09/2013

הגן המוסלמי מתאים מאוד לתנאי האקלים היבשים יחסית השוררים בישראל. אם הנכם מתכננים לעצב את גינתכם, מומלץ לערוך היכרות עם הסגנון האסלאמי בתחום.

גינה ציבורית 16/08/2013

גינות ציבוריות הן חלק אינטגרלי מהנוף העירוני, כשהן מוסיפות לרחובות ההומים כתמי צבע רעננים ומשוות להם מראה פסטורלי יותר. הקמת גינה ציבורית הינה תהליך מורכב הדורש תכנון מוקפד המתחשב בצרכי הסובבים והסביבה.

אדריכלות נוף בשטחים פרטיים וציבוריים 14/08/2013

אדריכלות נוף הינה תחום אדריכלי, המופקד על תכנונם של מרחבים פתוחים, בין אם מרחבי ציבור ובין אם מרחבי חוץ פרטיים.

גינה אנגלית 13/08/2013

הגינה האנגלית מתאפיינת במשטח גדול, בדרך כלל מדשאה, שסביבו גדר גבוהה. בין הדשא לגדר תמצאו צמחיה רב עונתית כמו וורדים, ושיחים רב עונתיים אחרים.

אדריכלי נוף 01/08/2013

אדריכלי נוף מעצבים את כל האלמנטים הקיימים בסביבה, תוך דגש על שילוב מדויק ונכון בין כל הפרטים, שיוצר נוף עוצר נשימה.

המלצות לעיצוב הגינה וסוגי דשא 28/07/2013

רבים המתכננים את גינתם בוחרים לשלב דשא, שנותן מראה נעים לעין. כל סוג דשא מאופיין בתכונות אחרות, ולכן לכל אחד מעלות וחסרונות, ויש לשקול את התאמת הדשא מראש ולשקלל את כל הנתונים.

תכנון גינה לבית שלכם
כל מי שבונה לעצמו בית צמוד קרקע או וילה אשר בה ירצה לחיות את המשך חייו עם בני משפחתו רוצה שתהיה לו גם גינה יפה ומטופחת, ללא כל ספק יחד עם זאת, חשוב לזכור כי גינה יפה דורשת תכנון גינה מקצועי בהתאם. אם מדובר בשטח אדמה קטן סביב הבית תוכלו לעשות תכנון גינה בעצמכם עם קצת הדרכה וחוש "גינוני" טוב, ואם מדובר בגינה גדולה אשר משתרעת על פני שטח גדול מסביב הבית, הרי שכמובן תוכלו להיעזר עם אדריכל גנים או נוף ואף מומלץ לכם לעשות זאת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר בסופו של תהליך .

תכנון גינה דורש ארגון נכון
כדי לעשות תכנון גינה ראוי שישאר לזמן ממושך ויהיה מרהיב לעין נדרש ארגון לא פחות יעיל מהערכות לבניית הבית עצמו. תכנון גינה דורש משאבים כספיים, השקעה בזמן ובחירה בין אפשרויות שונות, מציאת פתרונות מעשיים וכיוצא באלה. כדי לחסוך לכם בזמן תוכלו למצוא את כל הקשור בתכנון גינות והקמתם במקום אחד ללא צורך לזגזג בין אתרים שונים. אתר הענק הירוק הוא אתר הנותן שירות מקיף לגינה ולכל צרכיה כך שעוד לפני תחילת התכנון תוכלו להיעזר באתר גם למציאת אדריכל נוף באיזור שבו אתם גרים .

הענק הירוק בשירות תכנון הגינה שלכם
אם תחשבו על כל האלמנטים שתצטרכו לבחור מבינהם כדי לעשות תכנון גינה ראוי תגלו שאין לזה סוף. אתר הענק הירוק מאפשר לכם ליהנות מכל שירותי הגינה במקום אחד ואף להזמין אותם – בחירת צמחייה ועצים, פרחים ואדניות, בחירת דשא על סוגיו השונים והתקנתו אצלכם בגינה, מציאת אדריכל נוף, מציאת גננים מקצועיים העובדים באיזור שלכם, רכישת כלי עבודה לגינה, מערכות השקייה וכיוצא באלה .

בואו ליהנות מכל העולמות במקום אחד
אם אתם מתכננים גינה לבית החדש שלכם או שאתם מתכננים להקים גינה חדשה במקום הגינה הישנה בביתכם הוותיק, היכנסו כבר עכשיו לאתר הענק הירוק ותמצאו את כל הנחוץ לכם על מנת לעשות זאת במקום אחד ובצורה המקצועית והנוחה ביותר עבורכם ועבור הגינה החדשה שתצמח לכם .


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה