קניה בטוחה
יוסי דיין - גינון

יוסי דיין - גינון

דרום

מה אתם מחפשים?

קטגוריה

תת קטגוריה

איזור

עיר

מה אתם מחפשים?select
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר אזורselect
בחר עירselect

ציוד ומזון לבעלי חיים

מציג 1 עד 20 מתוך 32 - ציוד ומזון לבעלי חיים

הצג

פריטים
מלונה לכלב גדול
המחיר באתר:
299 ₪
מלונה לכלב גדול מלונה לכלב גדול
מזון יבש לחתולי בית 10 ק"ג
המחיר באתר:
329 ₪
מזון יבש לחתולי בית 10 ק"ג מזון יבש לחתולי בית 10 ק"ג
ציוד ומזון לבעלי חיים
אמירה מוכרת אשר חוזרת ונשמעת שוב ושוב כיום על ידי אנשים  רבים בארץ ובעולם כולו היא כי בעבר חייהם של הכלב ושל בעליו היו פשוטים הרבה יותר ממה שקורה בפועל היום . בעבר הכלב אכל את שאריות המזון של בעליו, מקסימום חתיכת עצם. האמת היא שלפני שהתפתח ענף המוצרים של ציוד ומזון לבעלי חיים, גם חייו של הכלב היו קצרים יותר. איכותם של ציוד ומזון לבעלי חיים תלויה לא מעט בטיב החומרים אשר מהם עשוי הציוד לבעלי חיים ואיכות המזון נקבעת על פי איכות המרכיבים אשר מהם עשוי המזון עצמו. ככל שהמזון זול יותר, כך הוא גם פחות מזין. וכמו שיש בני אדם בררניים כך גם בעלי חיים.

להתאים את המזון והציוד לבעל חיים
כל חיה וסוג המזון שלה. גם בני אדם הם כאלו בסופו של דבר. סוגי המזון לבעלי חיים מקוטלגים לפי קריטריונים שונים ואמורים לתת מענה לכל צרכיו של בעל החיים אותו אנו מחזיקים. הקפדה על איכות המזון והתאמתו לגיל ולצרכי בעל החיים תשפיע בצורה ניכרת על בריאותו ועל משך חייו של בעל החיים אשר נמצא ברשותנו. ציפורים זקוקות בדרך כלל לתערובות שונות של דוחן ודגנים ואילו בעלי חיים גדולים יותר כגון כלבים וחתולים, זקוקים למזון שונה אשר כולל גם בשר ומינרלים מגוונים אשר שומרים על בריאותם.

להתייעץ עם מומחים לגידול בעלי חיים
רכישת מוצרים שונים לבעל החיים אשר ברשותנו איננה דבר זול במיוחד, גם לא כשמדובר בסה"כ בתוכון אוסטראלי קטן. לכן, כדאי לתכנן ולהתאים מראש את הרכישה בהתאם לצורכיה של החיה. כך, גם נתרום לרווחת בעל החיים וגם לא נוציא כספים מיותרים.

אתר הענק הירוק, כל מה שצריך לדעת
אתר הענק הירוק הוא אתר מוביל בכל תחומי המידע, המוצרים והמומחים לגינה ולחצר. באתר הענק הירוק עומדים לרשותכם מיטב המומחים בכל תחום אשר ישמחו לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בכל צעד מרגע אימוץ החיה ועד יצירת תנאי המחייה האידיאליים בשבילה ובשבילכם.


בחר איזור
בחר אזורselect
...Loading...
קניה בטוחה